Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acun Ilıcalı Netflix'e rakip olmak için kolları sıvadı!
#1
Türk televizyonculuğunun hali hazırdaki en önemli isimlerinden birisi olan Acun Ilıcalı, yeni bir projenin peşinde olabilir. Kendi kanalı olan TV8'de yayınlamış olduğu Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Masterchef ve daha pek çok program ile reytingleri alt üst eden başarılı ismin şimdiki hedefi ise Netflix'e rakip yeni bir platform kurmak. Gelen iddialara göre Acun Ilıcalı bunun için çalışmalara şimdiden başladı bile. İşte detaylar!
Acun Ilıcalı Netflix'e rakip olmak için kolları sıvadı!
Türkiye'de televizyonculuk denince akla gelen en başarılı kişilerden birisi olan Acun Ilıcalı, her zaman daha fazlasını aramaktan da geri durmuyor. Ortaya atılan iddialara göre ünlü ismin şimdiki hedefi ise Netflix'e rakip olabilecek yeni bir projeyi hayata geçirmek. Hatta Ilıcalı'nın bunun için Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan gerekli onayları almak için harekete geçtiği bile söyleniyor. Ayrıca oluşturulacak yeni platformun yerel mi olacağı yoksa uluslararası mı olacağı noktasında da önemli iddialar var.
acun-ilicali-netflix-fnYM.jpg
Buna göre yeni platform ilk olarak yalnızca ülkemize hitap edecek ve başarılı olursa uluslararası boyut kazanacak. Netflix'in özellikle son dönemde kullanıcı sayısını bir hayli arttırdığını hatırlatmakta fayda var. Koronavirüs sonrasında abone sayısını 2-3 katına çıkartan Netflix, ülkemizde de fazlasıyla seviliyor. Acun Ilıcalı'nın bu platforma rakip olabilecek bir proje geliştirebilmesi için de uzun bir zamana ihtiyacı olacak gibi gözüküyor. Zira Netflix ile bu konuda baş etmek şu anda pek de kolay değil. Acun Ilıcalı olsanız bile.
82686484_3749748_160105.gif


Cevapla
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi