Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye’deki İlk Xiaomi Mağazasının Açılış Tarihi
#1
Mi-Store-Ma%C4%9Fazas%C4%B1.jpg

Son zamanların yükselen markaları arasında yer alan Xiaomi‘nin Türkiye’de ilk mağazasını açmaya hazırlandığı bir süredir biliniyordu. Vadi İstanbul‘da konumlanacak bu mağazanın açılış tarihi sonunda netlik kazandı. 

Hatırlarsanız bir süre önce Xiaomi Türkiye Distribütörlüğü konusunda pek çok farklı iddia ortaya atılmıştı. Markanın ülkemizdeki gerçek temsilcisinin kim olacağı konusunda kafaları karıştıran gelişmeler yaşanmıştı. Daha sonra Xiaomi’nin Türkiye’deki temsilciliğini EVEFONE‘un üstleneceği netleşmişti. Hatta bu konuda resmi bir açıklama bile yapılmıştı. Tüm problemlerin ortadan kalkmasının ardından Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk mağazası için çalışmalar hız kazanmış gibi görünüyor. 

Mi Store olarak anılan Xiaomi mağazalarından ilki İstanbul’daki alışveriş merkezlerinden Vadi İstanbul’da yer alacak. Aslına bakarsanız bunu zaten bir süredir biliyorduk fakat mağazanın ne zaman açılacağı büyük merak uyandırıyordu. Sonunda beklenen büyük açılışın yöneticilerin de katılımıyla 16 Eylül Pazar günü gerçekleşeceği açıklandı. 

Elbette planlar sadece tek bir mağazayla sınırlı değil. Xiaomi’nin ülkemizdeki ikinci mağazası için de çalışmalar devam ediyor. İkinci Mi Store’un Bayrampaşa’daki Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alacağı konuşuluyor. Mağaza çalışmalarının tamamlanmasının ardından internet üzerinden satışların da başlayacağını umuyoruz.

Log.com.tr
Gidiyorum bu şehirden, benden uzak olanlara
Söylüyorum her nefeste, beni soranlara
Dinliyorum beni çağrışanı, bana haykıranlara
Gidiyorum bu karanlıktan, aydınlık yarınlara.
Cevapla
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi