Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cadılar Bayramında Netfix'te Ne İzlemeli?
#1
dd068a58-3722-44ad-bc32-fcc8b9dc5ab7.jpg
31 Ekim Cadılar Bayramı, çoğu kişi için korku temalı partilerde bir araya gelip garip kostümler, korkunç maskeler ve makyajlar eşliğinde eğlenmek için bir bahane olur. Bazıları ise evde arkadaşlarıyla bir araya gelip korku filmleri izlemeyi tercih eder.

Netflix, bu Cadılar Bayramı'nda neden evde kalıp korku filmi partisi düzenlemeniz gerektiğini, nedenleri ve film önerileriyle birlikte paylaşıyor…

* Eviniz sizin oyun alanınız. Bu Cadılar Bayramı'nı arkadaşlarınızla unutulmaz hale getirmek için korku filminden önce veya sonrası küçük korkunç tuzaklar kurgulayabilirsiniz. Bunun için sadece biraz hayal gücüne ve küçük birkaç hazırlığa ihtiyacınız var.

* Ev partisi yaptığınızda garip kostümlerle metroya binmek zorunda da kalmazsınız.

* Partiye gitmek yerine buluşmayı evde düzenlediğinizde, kendi atıştırmalıklarınızı hazırlayarak tasarruf edebilirsiniz.

* Evde korku filmi izlemek gerçekten bu gece için en korkunç tecrübe olabilir çünkü korku filmlerinde en ürkütücü olaylar genellikle evlerde geçer. Film izlerken, evin derinliklerinden gelen sesleri dinleyin...

* Partinin havasını değiştirmek mi istediniz? İstediğiniz an kumandayı ele alabilir ve biraz da komedi filmlerine geçebilirsiniz!

Ev partisinde hiçbir şeyi kaçırmazsınız çünkü kontrol sizde!


kaynak: ranini.tv
82686484_3749748_160105.gif


Cevapla
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping