Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahvaltıyı sakın atlamayın. Çünkü..
(08-31-2013, 04:05 AM)Teknolojik Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-30-2013, 04:35 PM)Gizli_Sakli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dün öğlene kadar uyudum uyandım akşama doğru yine uyudum geceye yakın uyandlm 2 saat sonra tekrar uyudum bu sabah uyandım :D :D

Sen iyice uykucu olmuşsun ya. :D

Mehmet, gün başka iş başka. Günle işi karıştırma. Çalışan insan her zaman yorulur. Bir de çalışmayan insan var, o da yorulmaz. ;)

tamamda senin dediğin durum için demedim ben...çalışmanın dışında genel olarak diyorum...aslında aynı şeyi sölüyoruz...
82686484_3749748_160105.gif

Teşekkür verenler:
(08-30-2013, 04:35 PM)Gizli_Sakli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dün öğlene kadar uyudum uyandım akşama doğru yine uyudum geceye yakın uyandlm 2 saat sonra tekrar uyudum bu sabah uyandım :D :D

Ben şu an izindeyim ve kahvaltımı yapıyorum. Ama işe gidince durum değişiyor.
Gidiyorum bu şehirden, benden uzak olanlara
Söylüyorum her nefeste, beni soranlara
Dinliyorum beni çağrışanı, bana haykıranlara
Gidiyorum bu karanlıktan, aydınlık yarınlara.
Teşekkür verenler:
hiç bir sabah atlamam.
np7rh.jpg

Ben müslümanım ama kusursuz değil...Bir yanlış yaptığımda beni suçlayın,İslam'ı değil.
Ben kusurluyum ama İslam değil . . .
Teşekkür verenler:
yerine getirenlerde varmış :)
Mənə biraz ondan danş
Qaytar mənə getir məni
Al onsuz bir gələcəkdən

keçmişimdə itir məni
Danışdığca bitir məni!

Teşekkür verenler:

Bugün sabah kahvaltısını geç yaptım. Gece dedemlerin evine hırsız girmiş. Demir kapının camını kırıp kilidini sökmüşler şerefsizler. Evde bir kaç yiyecek alıp gitmişler. İnşallah siz yersiniz de Allah burnunuzdan getirsin şerefsizler. O yaptıklarınız yanınıza kalmaz. :@
Gidiyorum bu şehirden, benden uzak olanlara
Söylüyorum her nefeste, beni soranlara
Dinliyorum beni çağrışanı, bana haykıranlara
Gidiyorum bu karanlıktan, aydınlık yarınlara.
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi