Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkeklerin Parfüm Hakkında Bilmesi Gerekenler
#1
Erkekler için parfüm seçiminde temel unsur hijyendir ancak kadınlarda duygusal etmenler ağır basar. Bu yüzden erkekler genelde esans seçerken ten uyumuna ve bırakacağı etkiye odaklanmazlar. Fakat doğru esans seçimi iş ve arkadaş çevresinde önemli bir rol oynar çünkü kokuların içindeki temalar karakterinize dair kodlar açığa vurur. Biz de erkeklere yön vermek adına bu konuyla ilgili bilgilendirici bir yazı hazırlamak istedik ve uzmanların makalelerinden yola çıkarak erkeklerin dikkat etmesi gereken temel unsurları derledik;
Temel notalarında sandal ağacı, patçuli, sedir ağacı ve vetiver olan keskin kokular esmer erkekler tarafından tercih edilebilir. Genelde baharat ve aromatik kokularla zenginleştirilen keskin kokular seksüel dürtüleri harekete geçirir ve etrafınızda güçlü bir etki yaratır.
Genelde meyveli kokular taze ve hafiflik hissi verir. Temel notalarında bergamot, portakal, limon, mandalina bulunmaktadır. Fresh bir etkisi olan taze ve hafif kokuları beyaz tenli erkekler tercih etmelidir.
Temel notalarında baharat, ağaç ve vanilya bulunan ağır ve egzotik kokular oryantal etki bırakır. Buğday tenli erkekler tercih etmelidir.
Temel notalarında adaçayı ve biberiye gibi bitki esansları barındıran dinamik ve hafif kokular deniz ve çiçek notaları ile zenginleştirildiği için hemen hemen her ten rengine uyum sağlayacak özelliğe sahiptir.
adam sorar:
KacInIz cIplakLIgImIza güvenmek yerine,
karakterinize güvenecek kadar kadInsInIz ?

KadIn cevap verir:
KacInIz cIplak ßedeni sahiplenmek yerine,
üstünü örtecek kadar ADAM'sInIz ?
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi